DARMOWE SZKOLENIE 13 Maja (czwartek) o godzinie 20.30

Jak pozbyć się

destrukcyjnych kłótni?

Dowiedz się jak możesz budować bliskość w małżeństwie mimo rozbieżności zdań.

.

A może wykańczają Cię niekończące się fochy i pretensje? Albo nie dajesz już rady z przedłużającymi się cichymi dniami.

Marzysz o spokoju i miłości?

Tęsknisz za wsparciem, zrozumieniem i bliskością?

Wyobraź sobie, że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą spokojnie rozmawiać…

… owszem nadal różnicie się podejściem do niektórych spraw, ale podchodzicie do tego ze zdrową ciekawością. Ba, często nawet nie znajdujecie konsensusu, ale to i tak jest OK!. Jaka ulga, uff.

Podczas szkolenia przedstawimy Wam naszą autorską metodę, dzięki której możecie przestać się destrukcyjnie się kłócić i zacząć budować bliskość mimo rozbieżności zdań.

Cześć, tu Małgorzata i Krzysztof,

dobrze pamiętamy ten czas, kiedy i my destrukcyjnie się kłóciliśmy. Było momentami makabrycznie ciężko! Pamiętamy też to „uff”, kiedy w trakcie pracy nad nad naszą relacją małżeńską zaczęliśmy doświadczać spokoju i sympatii względem siebie.

 Jesteśmy małżeństwem od 21 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. By było mniej rozwodów, ale też więcej miłości i harmonii wokół nas.

W trakcie lat bycia ze sobą, wyszliśmy zwycięsko z niejednego kryzysu małżeńskiego. Dlatego gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym, ale też opartą o „wzloty i upadki” w naszej relacji małżeńskiej. Krótko mówiąc, wszystko to, czego uczymy, przepracowaliśmy na własnej skórze 🙂

NIE CZEKAJ

Szkolenie ma ograniczoną liczbę miejsc

 

.
OPINIE

Nie tylko my uważamy, że warto 🙂

Wyjątkowa przestrzeń na bycie bardziej ze sobą.”

Zrozumiałam, dlaczego tak trudno nam się porozumieć i jak możemy to zmienić. 

Agnieszka

“Katalizator przemiany.”

„Jestem pod wielkim wrażeniem zapoczątkowanej transformacji emocjonalnej i komunikacyjnej. „

Andrzej

“Poznałam źródło problemów.”

Ogromna dawka wiedzy o sobie, naszych relacjach, a także o wzorcach wyniesionych z rodzinnych domów, które jak się okazuje mają potężny wpływ na to jacy jesteśmy obecnie.

Paulina

„Jestem zachwycona i chcę więcej!”

„Odzyskałam nadzieję, że możemy uratować nasze małżeństwo. Że istnieje konkretny sposób, by nauczyć się być ze sobą po nowemu”.

Małgosia