warsztaty relacyjne dla małżeństw

„Wolni od bezsensownych kłótni”

Skorzystaj z naszej autorskiej metody i połóż kres destrukcyjnym kłótniom. Skorzystaj ze sprawdzonego skrótu do budowania szczęśliwej relacji małżeńskiej 

 

18 i 19 czerwca (piątek od g. 17-20 i sobota od g. 10-18)

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

~

Jesteś nadal z mężem, ale coraz bardziej oddalacie się od siebie emocjonalnie

~

Często unikasz rozmów z obawy, by nie dotknąć drażliwego tematu

~

Chciałabyś przestać być za wszystkich i wszystko odpowiedzialna, ale Twój mąż nie garnie się do pomocy.

~

Jesteś wyczerpana niekończącymi się dyskusjami, które tylko oddalają Was od siebie

Wyobraź sobie, że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą spokojnie rozmawiać…

… owszem nadal różnicie się podejściem do niektórych spraw, ale podchodzicie do tego ze zdrową ciekawością. Ba, często nawet nie znajdujecie konsensusu, ale to i tak jest OK!. Jaka ulga, uff.

E

Odkryjesz prawdziwy powód Waszych kłótni

stanie się dla Ciebie jasne dlaczego tak, a nie inaczej zachowujecie się względem siebie. Każde z Was pozna i doświadczy swoich podświadomych wzorców zachowań.

E

Wspólnie ustalicie nowe, zdrowe sposoby zachowań nad którymi chcecie pracować, by budować małżeństwo na wzajemnym szacunku i partnerstwie.

Nowy, zdrowy sposób zachowań w małżeństwie to bezcenny prezent na dorosłe życie dla Twoich dzieci!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, tu Małgorzata i Krzysztof,

dobrze pamiętamy ten czas, kiedy i my kłóciliśmy się bezsensownie. Było momentami makabrycznie ciężko! Pamiętamy też to „uff”, kiedy w trakcie pracy nad nad naszą relacją małżeńską zaczęliśmy doświadczać spokoju i sympatii względem siebie. 

 Jesteśmy małżeństwem od 21 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. By było mniej rozwodów, ale też więcej miłości i harmonii wokół nas.

W trakcie lat bycia ze sobą, wyszliśmy zwycięsko z niejednego kryzysu małżeńskiego. Dlatego gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym. Dajemy więcej – doświadczenie “wzlotów i upadków” w naszej relacji małżeńskiej.  

18 i 19 czerwca (piątek od g. 17-20 i sobota od g. 10-18)

Dlaczego warto?

Nasze warsztaty to starannie ułożony program

MODUŁ 1: Doświadczysz jak przeszłość wpływa na Twoją relację małżeńską

Ty i Twój mąż ODKRYJECIE podświadome sposoby zachowań i różne przekonania wyniesione z domów rodzinnych, które nadal oddziałują na Twoje małżeństwo. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego tak trudno jest Wam się porozumieć, by móc prowadzić dialog oparty na wzajemnym szacunku i miłości. 

MODUŁ 2: Diagnoza relacji małżeńskiej "tu i teraz"

DOWIESZ SIĘ: czy Ty i Twój mąż macie taką samą percepcję odnośnie Waszej relacji małżeńskiej. A jeśli postrzegacie ją inaczej, to zrozumiesz na czym polega różnica. To bardzo ważny moment, w którym odkryjesz swoje niezaspokojone potrzeby w Waszej relacji.

MODUŁ 3: Ustalenie nowego, wspólnego wzorca relacyjnego

Wspólnie z mężem świadomie WYPRACUJESZ Wasz nowy sposób bycia ze sobą w relacji, który będzie Waszym wspólnym przepisem na szczęście w Waszym małżeństwie.  Chodzi o wypracowanie takiego modelu zachowań, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaspokajać ważne dla Was potrzeby i zbudować bezpieczną przestrzeń dla rozwoju Waszych dzieci.  

MODUŁ 4: Doświadczysz swój obraz kobiecości i męskości

ODKRYJESZ: jak obraz kobiecości, którym nasiąknęłaś w Twoim domu rodzinnym wpływa na Twoje dzisiejsze zachowania i jaki model kobiecości realizujesz w Twoim życiu. Twój mąż doświadczy swojego wzorca męskości. 

Co otrzymujesz w ramach warsztatów?

10 godzin pracy w parze pod nadzorem trenerów
l
staranne dobrane ćwiczenia zgodnie z 4 modułami
v
każda para pracuje nad swoim własnym tematem i problemem pod nadzorem trenerów
Z
nowy "przepis" na zdrową i partnerską relację małżeńska dzięki naszej autorskiej metodzie
T
przyspieszony proces zmiany Waszej relacji dzięki doświadczeniom innych par
Kameralna grupa - maksymalnie 4 pary
Konsultacja indywidualna online w cenie warsztatów
Zniżka na Program Rozwoju Osobistego online dla kobiet
Forma hybrydowa warsztatów - do wyboru obecność z nami na sali szkoleniowej lub online
Twój mąż nie widzi problemu?

W małżeństwie rzadko zdarzają się sytuacje i sprawy, które są przeszkodą do odbudowy relacji. Jest tylko jeden warunek - oboje chcecie zmierzyć się z problemem i wspólnie nad nim pracować. Czasami jest jednak tak, że tylko jedno z Was jest gotowe do pracy, a inne nie widzi problemu. Zazwyczaj (choć nie zawsze) jest to kobieta, która ugina się pod ciężarem odpowiedzialności za wszystkich i wszystko w relacji i po prostu chce się od niego uwolnić. Jeśli ten problem dotyczy też Ciebie, mamy dla Ciebie wartościową propozycję  Dołącz do Programu Rozwoju Osobistego online dla kobiet "Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko". Oddaj część odpowiedzialności Twojemu mężowi. Będzie Ci lżej. Odzyskasz radość i spokój.  Kliknij tutaj i poznaj szczegóły.

INWESTYCJA W SZCZĘŚLIWE MAŁŻEŃSTWO

Wybierz sprawdzony skrót!

Być może nie jesteś jeszcze pewna, czy warto się zapisać na nasze warsztaty relacyjne. Może Twój problem wydaje Ci się być zbyt duży i skomplikowany.  Rozumiemy te wątpliwości!

Wiemy jednak, że efekty naszych warsztatów przechodzą najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Uważają oni czas spędzony na warsztatach- czas intensywnego doświadczania siebie i siebie nawzajem – za sprawdzony skrót do budowania szczęśliwej relacji małżeńskiej.

Dlaczego? Ponieważ doświadczysz wpływu Twojej i przeszłości Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysz, a nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji. 

Jeśli już od jakiegoś czasu borykasz się z destrukcyjnymi kłótniam, to z pewnością potrzebujesz pomocy „zewnętrznego oka i ucha”, które przeprowadzi Cię przez proces zmiany.

 

18 i 19 czerwca (piątek od g. 17-20 i sobota od g. 10-18)

BONUSY

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli teraz zapiszesz się na warsztaty otrzymasz w prezencie bonusy o wartości 750 zł

BONUS 1: 60 min. konsultację 1-1

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość godzinnej konsultacji indywidualnej, by umożliwić Ci omówienie pytań lub ważnych spraw, które odkryjesz podczas warsztatów.

WARTOŚĆ – 200 zł

BONUS 2: zniżka na nasz program rozwoju osobistego online dla kobiet (pakiet mentoringowy)

Skorzystaj ze zniżki na Program Rozwoju Osobistego online dla kobiet, „które chcą przestać być odpowiedzialne za wszystkich i wszystko”. 

WARTOŚĆ – 350 zł

BONUS 3: Obniżona cena warsztatów

Specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy cenę warsztatów o 200 zł. .

 

WARTOŚĆ – 200 zł

NIE CZEKAJ

 Niższa cena za warsztaty jest dostępna tylko przez kilka dni

Gdy 15 czerwca 2021 roku o godzinie 23.55 odliczanie się zakończy cena warsztatów wzrasta do ceny regularnej oraz znikają bonusy o wartości 750 zł.

Nie zwlekaj, oferta specjalna jest dostępna tyko kilka dni

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Dwa dni warte swojej ceny!

Podczas warsztatów będziecie mieli do nas dostęp 10 godzin, w trakcie których otrzymacie ogrom wiedzy i wskazówek, byście mogli odbudować Waszą relację.

Dla porównania 10 godzin terapii lub mediacji małżeńskiej z nami kosztuje 1750 zł.  Dołączając do warsztatów zaoszczędzasz już na starcie prawie 400 zł i zyskujesz bonusy warte 750 zł, co daje łącznie 1 343 zł oszczędności.

Dodatkowo pracujemy w małej grupie - maksymalnie 4 pary - co oznacza, że będziesz mogła usłyszeć doświadczenia i zmagania się innych par. To naprawdę bezcenne, bo dzięki procesowi grupowemu możesz przeżyć intensywniej swoje doświadczenie i przyspieszyć proces zdrowienia. 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. 

Jeśli jeszcze się wahasz…

Może zastanawiasz się, czy w ogóle warsztaty są dobrym rozwiązaniem na Wasz problem, ponieważ wydaje się on zbyt duży do pokonania w ciągu 10 godzin. Prawdą jest, że efekt warsztatów zależy od indywidualnej sytuacji danego małżeństwa. Często zarza się tak, że po naszych warsztatach para przeżywa na nowo rozkwit, a czasami warsztaty są po prostu milowym krokiem do dalszej pracy nad relacją. Nasi Klienci zawsze mówią, że było to dla nich cenne i wartościowe doświadczenie. 

A może zastanawiasz się, czy konkretnie my i nasza metoda będzie wystarczająco skuteczna dla Was. Prawdą jest, że skorzystacie z tego czasu na tyle, na ile będziecie skłonni w pełni się zaangażować  proces w trakcie warsztatów.  My pomogliśmy już wielu parom, wierzymy, że możemy pomóc i Wam.

Jest jeszcze taka możliwość, że po prostu obawiasz się, że nasze warsztaty to będzie trudne doświadczenie i nie wiesz, czy sobie z tym wszystkim poradzisz. Pewnie będą chwile, kiedy będzie Ci trudniej, ale na końcu zapewniamy Cię o doświadczeniu olbrzymiej ulgi, która jest efektem większego zrozumienia, co między Wami się tak naprawdę wydarza. Warsztaty kończycie z konkretnym planem działania na przyszłość, by tworzyć relację opartą o partnerstwo i wzajemny szacunek. 

Nasze warsztaty zachwycają!

Opinie

„Te warsztaty okazały się być dla mnie wyjątkową i niespodziewaną przestrzenią na bycie bardziej ze sobą i w sobie, na dostrzeżenie tego, co mna kieruje, jak i dlaczego widzę człowieka, które idzie ze mna przez życie i wreszcie, dały mi konkretne narzędzia do tego, by ta wspólna wędrówka przestała być komunikacyjnym wyzwaniem, a stała się po prostu przyjaznym spacerem.
Dzięki podejściu, energii i profesjonalizmowi Małgosi i Krzysztofa, czułam się bardzo zaopiekowana”. Beata

„Polecamy serdecznie warsztaty wszystkim małżeństwom, szczególnie tym w kryzysie. To wspaniała forma krótkiej, acz bardzo intensywnej terapii małżeńskiej prowadzonej przez profesjonalistów. Warsztaty byly absolutnie wyjątkowe. Pozwoliły nam one wniknąć wgłąb siebie i naszego małżeństwa, znaleźć zródło problemów i ciągłych konfliktów. Przeanalizować je, zrozumieć i znaleźć drogę naprawy. Warsztaty skończyliśmy z ogromną dawką wiedzy o sobie, naszych relacjach, a także o wzorcach wyniesionych z rodzinnych domów, które jak się okazuje, mają potężny wpływ na to, jacy jesteśmy obecnie. Już w pierwszych dniach po warsztatach widzimy duuuże zmiany na lepsze, zmieniło się nasze podejście. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy i z chęcią będziemy uczestniczyć w kolejnych”. Zofia i Zbigniew

„Odbyte warsztaty były katalizatorem przemiany, nad którą pracowaliśmy od ponad 2 lat. Jestem w wciąż pod wielkim wrażeniem zapoczątkowanej transformacji emocjonalnej i komunikacyjnej. Małgosia i Krzysztof pomogli nam dokonać czegoś, co wydawało nam się już nieosiągalne – pozbyć się ciężaru przeszłości w naszej relacji”.  Andrzej

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do nas: malgorzata.nycz@razemnazawsze.pl.

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty rozpoczynają się w piątek o g. 17 i trwają do g. 20. W sobotę pracujemy od godziny 10-18, z 2 godzinną przewą na obiad. 

Pracujemy w małych grupach – maksymalnie 4 pary. Ćwiczenia prowadzone są indywidualnie lub w parach. 

Czy ćwiczenia są indywidualnie, czy w grupie?

Dbamy o komfort każdego, stąd pozostawiamy wolność, czy dana osoba chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ćwiczenia można wykonywać też samodzielnie pod nadzorem trenerów.

Czy jest gwarancja, że mój mąż/żona zacznie pracować nad poprawą naszej relacji?

Takiej gwarancji nie możemy dać. Wiemy jednak, że Ty zyskasz jasność, co dla Ciebie i Twojej rodziny na ten moment jest najlepsze. Dodatkowo zadbasz o siebie i otrzymasz wsparcie.

Czy jest te 2 dni wystarczą, by zainicjować zmianę?

To zależy, jak bardzo oddaliliście się od siebie. Zazwyczaj jest to krok milowy. Najczęściej uczestnicy naszych warsztatów wybierają 6 miesięczny trening, by utrwalić zmianę.

Czy warsztaty odbywają się online?

Tak, warsztaty odbywają się online. Link do pokoju przeslemy po zaksięgowaniu przelewu na nasze konto.